• DĖMESIO!!! Geros naujienos norintiems linksmai praleisti nepamirštamą laiką Kaune su draugais. Plačiau skaitykite čia.
  • LAZERIŲ ERDVĖ Vilniuje Viršuliškių g. 40, Prekybos centras ,,Mada'' ir Kaune Prekybos ir laisvalaikio centre ,,Mega'', Islandijos Pl. 32

KAS TAI LAZERIŲ ERDVĖ arba tiesiog ŠAUDYMAS SU LAZERIAIS

Pabandykite įsivaizduoti, kad Jūs slepiatės šešėliuose ir tirštuose dūmuose, ieškodami priedangos. Jūsų širdis plaka neapsakomu greičiu, adrenalino kiekis vis kaupiasi ir galiausiai užpildo visą kūną. Jūsų širdis plaka greičiau nei lazerio spindulys, kuris ką tik pralėkė priešais Jūsų nosį 298 kilometrų per sekunde greičiu. Visi pojūčiai ir instinktai staiga suaktyvėja, jaučiate kaip prie Jūsų artėja priešininkas ginkluotas lazeriu. Staiga iš akinančios tamsos išnyra figūra ir ryškus lazerio blyksnis, net nepajaučiate kaip persiverčiate kūliais, vos ne vos išvengdamas lazerio spindulio, tačiau tai dar ne viskas, greitai susiorientuojate, nusitaikote į ką tik Jus puolusį priešininką ir jis jau nukautas. Tai ir yra Q-zar pasaulis!!! Jaudinančių pojūčių, greitumo, sumanumo ir žinoma komandos žaidimas.

Lazerių erdvė Vilniuje

Q-zar - vienas iš labiausiai jaudinančių grupinių žaidimų pasaulyje ir labiausiai technologiškai pažengusių. Šį lazerių žaidimą žaidžia milijonai skirtingo amžiaus žmonių visame pasaulyje. Nesvarbu, studentas ar profesorius, vaikas ar suaugęs, visus Q-zar žaidėjus sieja trauka nuotykiams, noras pabūti visai kitoje aplinkoje, primenančioje „Žvaigždžių karus" ir, žinoma, kovotojo dvasia.

Žaidėjai suskirstomi į dvi komandas, kurios dėvi skiringų spalvų liemenes. Jos susikuria sau žaidimo planą, strategiją ir įžengia į „kovos lauką". Žaidimui skirta patalpa yra pilna dūmų, bei apšviesta ultravioletine šviesa, žaidimo aikštelėje yra padarytas labirintas (užtvaros), už kurių žaidėjai gali pasislėpti.

Q-zar įranga susideda iš:

Lazeris:
       „Blasteris"  taip vadinamas  ginklas, kuris šaudo lazeriniais spinduliais šie spinduliai, yra matomi tamsoje degant ultravioletiniam apšvietimui, esant dūmų užsklandai. Ant „blasterio"  Jūs matysite visą informaciją apie žaidimą, „blasteryje" yra  įtaisytas ir garsiakalbis, kuris žaidėjui duoda įvairius nurodymus.

Liemenė:
       Yra dvi liemenių spalvos, kad būtų galima atskirti komandos narius nuo priešininkų. Jos švyti UV šviesoje. Jos tinka įvairaus sudėjimo žmonėms. Priekinėje ir galinėje liemenės dalyje yra įtaisyti sensoriai, į kuriuos turi pataikyti priešininkai. Kai pataiko į liemenę, ji pradeda vibruoti, taip informuodama, kad į Jus pataikė priešininkas ir taip pelnė taškus savo komandai.

Priešininkų vietos, į kurias pataikius užskaitomas taiklus šūvis:

  •     į lazerio šautuvą;
  •     į priekinę liemenes pusę;
  •     į galinę liemenes pusę.


Populiariausio Q-zar žaidimo scenarijus: žaidžia dvi komandos, raudonųjų ir žaliųjų. Kiekvienos komandos narys apsiginklavęs visa reikiama žaidimo įranga. Abi komandos turi savo pagrindinius centrus, kuriuos turi ginti nuo priešininkų. Žaidimo tikslas surinkti kuo daugiau taškų savo komandai. Daugiausiai taškų galima pelnyti įsiveržus į priešo teritoriją ir pataikius į jų pagrindinį centrą du kartus, tačiau besiveržiant į priešo teritoriją galima taip pat ir padėti pelnyti taškus priešininkų komandai, nes kiekvieną kartą kai pataikoma į kitos komandos dalyvį taškai renkami taip pat.

Jei į žaidėją pataikoma įvyksta keli dalykai: visa apranga (liemenė) pradeda vibruoti ir garsu signalizuoti žaidėjui, kad į jį buvo pataikyta. Tuomet žaidėjas į kurį buvo pataikyta turi vieną sekundę šūviui (vadinamu refleksiniu šūviu). Po refleksinio šūvio seka šešios sekundės bausmės. Pirmas tris sekundes įranga informuoja „Apsaugos skydas aktyvuotas" (Defense Shield, Active Active), šiuo periodu žaidėjas negali taikytis ir šaudyti, bei negali būti pats pašautas. Likusias tris sekundes įranga informuoja, kad žaidėjas pavojuje „Warning, Warning", tai reiškia, kad žaidėjas gali būti pašautas bet kuriuo metu, tačiau pats jis negali šaudyti. Jei vis dėlto žaidėjas iššauna per paskutiniąsias tris sekundes tuomet visas procesas vėl kartojasi, įskaitant ir vieną sekundę refleksiniam šūviui. Kadangi Q-zar iš kitų žaidimų išsiskiria ypatingai greitu žaidimo tempu ir įtemptomis varžybomis, tai geriau iškęsti tas šešetą sekundžių po to, kai Jus pašauna ir nenuspausti gaiduko, nes kitaip vėl reikės laukti tas itin ilgas šešias sekundes.

Lazerių erdvė Vilniuje

Lazerių erdvė Vilniuje